Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzka może być trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o transport mebli, sprzętu agd i rzeczy osobistych z jednego mieszkania do drugiego. Jednak skorzystanie z pomocy naszej firmy Margaret Rzetelne Przeprowadzki sprawi, że cały proces przeprowadzki mieszkania w Warszawie będzie znacznie łatwiejszy. Świadczymy usługi, takie jak: pakowanie, rozpakowywanie, załadunek, rozładunek, zniesienie mebli i ich wniesienie oraz inne czynności związane z przeprowadzką. Nasza firma zapewnia pomoc w zorganizowaniu materiałów do pakowania i pojemników do przechowywania, zebraniu przedmiotów z różnych lokalizacji i bezpiecznym dostarczeniu ich do nowego domu. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że Twoja przeprowadzka do nowego mieszkania przebiegnie bezstresowo i bezproblemowo.

Duże i małe przeprowadzki Warszawa

Wykonujemy duże i małe przeprowadzki domów i mieszkań, a także firm na terenie całej Warszawy. Oferujemy bardzo przystępne ceny naszych usług. Nasze usługi są kompleksowe, zapewniamy pakowanie przedmiotów oraz transport mebli z wniesieniem i montażem. Możliwa jest także utylizacja mebli, których klient nie chce przenosić do nowego domu lub biura.

Planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania w Warszawie, potrzebna Ci pomoc w spakowaniu i przewiezieniu Twojego dobytku? Zapisz nasz numer lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 724 188 045 (Pn-Nd w godz. 8 – 22). Zapewniamy kompleksowe przeprowadzki mieszkań w Warszawie.

FIRMA PRZEPROWADZKOWA MARGARET

Duże i małe przeprowadzki w Warszawie

Przeprowadzki domów

Przeprowadzka domu wymaga doskonałej organizacji i dużego nakładu pracy, często ciężkiej i fizycznej. Wiele osób obawia się tego wyzwania i nie chce podejmować go osobiście. Dlatego z pomocą przychodzi nasza firma przeprowadzkowa. Oferujemy usługi przeprowadzki domów w Warszawie w przystępnej cenie.

Przeprowadzki mieszkań

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań w Warszawie. Nasze usługi świadczymy w każdej dzielnicy Warszawy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić, że każdą przeprowadzkę przeprowadzamy w sposób rzetelny i bezstresowy dla klienta.

Przeprowadzki biur, firm i instytucji

Realizujemy przeprowadzki firm i instytucji na terenie Warszawy. Jesteśmy w stanie sprawnie wykonać przeprowadzkę zarówno biura małej firmy, zakładu usługowego, jak również dużych firm, instytucji, czy urzędów w każdej dzielnicy Warszawy.

Przeprowadzka mieszkań Warszawa – cennik

Obowiązujący w 2023 roku cennik przeprowadzki w Warszawie:

 • Samochód + czynny kierowca od 90 zł na godzinę
 • Samochód + 2 pracowników od 130 zł na godzinę
 • Samochód + 3 pracowników od 170 zł na godzinę
 • Samochód + 4 pracowników od 210 zł na godzinę
 • Do pierwszej godziny doliczamy koszt podstawienia auta w kwocie od 20-50 zł na terenie miasta Warszawa oraz od 50 zł na terenie pozamiejskim

Cennik Taxi Bagażowe:

 • Stawka za godzinę – od 90 zł (razem z czynną pomocą kierowcy)
 • Każda kolejna godzina jest naliczana minutowo,
 • Dodatkowy pomocnik – 40 zł
 • Do pierwszej godziny doliczamy koszt podstawienia auta w kwocie od 20-50 zł na terenie miasta Warszawa oraz od 50 zł na terenie pozamiejskim

Jeśli chciałbyś osobiście  omówić Twoje zlecenie – po prostu przedzwoń do nas pod numer telefonu 724 188 045 lub zamów bezpłatną wycenę – możemy zaczynać  od jutra!

Wycena przeprowadzki w Warszawie

Wycenę przeprowadzki zarówno w Warszawie, jak i okolicach wykonujemy zawsze indywidualnie po spotkaniu z Klientem. W trakcie rozmowy prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który pomoże nam właściwie zorganizować pracę. Dbamy w ten sposób o jakość naszych usług i Państwa zadowolenie. Każda przeprowadzka w Warszawie jest inna ponieważ różne są trudności związane z architekturą budynków. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do kontaktu.

O NAS

Margaret Przeprowadzki - Marek Nowicki

Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą przeprowadzkową w Warszawie. Gwarantujemy rzetelną, szybką i kompleksową realizację każdego zlecenia przeprowadzki i transportu mebli w Warszawie. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na przeprowadzki z mieszkań, domów i biur na terenie Warszawy i okolic.

przeprowadzka mieszkania

NASZE ATUTY

Zaufaj zawodowcom w branży przeprowadzek - jesteśmy dla Ciebie

01

Profesjonalizm

Posiadamy doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji różnego rodzaju przeprowadzek w Warszawie
02

Dyspozycyjność

Szybka realizacja zlecenia usługi przeprowadzki na terenie Warszawy
03

Doskonałe ceny

Podczas przeprowadzki nie zostaniesz zaskoczony żadnym niespodziewanym dodatkowym kosztem

Dlaczego wybrać naszą firmę do przeprowadzki w Warszawie:

 • posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu różnych podmiotów
 • oferujemy bezpłatne wyceny
 • posiadamy auta o różnych możliwościach zadaniowych
 • posiadamy ubezpieczenie OC
 • w cenie przeprowadzki oferujemy bezpłatne materiały do zabezpieczenia mienia
 • najlepsze ceny w Warszawie.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i sprawdzonymi zabezpieczeniami. W naszych rękach antyki, dzieła sztuki, instrumenty i inne delikatne przedmioty są zupełnie bezpieczne. Samodzielnie demontujemy i ponownie składamy w nowym miejscu wszystkie elementy wyposażenia wnętrza. Jesteśmy w stanie wszędzie zorganizować dla Państwa sprawną i szybką obsługę bez względu na lokalizację na terenie Warszawy i okolic.

NASZE USŁUGI

Rzetelnie i Profesjonalnie spełnimy Twoje oczekiwania w zakresie przeprowadzki w Warszawie

WNIOSEK

Bezpłatna wycena

  Kompleksowa przeprowadzka, pakowanie i transport mebli z wniesieniem na terenie całej Warszawy

  Szukasz fachowców od przeprowadzek lub transportu mebli z wniesieniem na terenie Warszawy? Podjąłeś decyzję o przeprowadzce, ale jeszcze nie wiesz, jak się do niej przygotować? Zleć ją profesjonalistom!

  Wykonujemy przeprowadzki we wszystkich dzielnicach Warszawy:
  Mokotów, Rembertów, Ursus, Wawer, Ochota, Białołęka, Śródmieście, Bemowo, Targówek, Bielany, Wola, Ursynów, Praga-Północ, Praga-Południe, Wesoła, Wilanów, Włochy, Żoliborz.

  Nasi kierowcy mają doświadczenie w transporcie na terenie Warszawy. Znają  doskonale lokalne zasady parkowania, zmiany w organizacji ruchu i korki w godzinach szczytu, które uwzględniamy przy planowaniu kompleksowej przeprowadzki.

  Kompleksowa przeprowadzka w Warszawie – jak pracujemy

  Pracownicy rozpoczynają usługę od zapakowania całego mienia klienta w kartony, folie bąbelkową, strecze, taśmy itp. Każdy karton zostaje opisany przez pracownika firmy. Kartony z rzeczami delikatnymi i mogącymi się rozbić są pakowane z wyjątkową ostrożnością, są one także specjalnie opisane i umieszczone w odpowiednim miejscu w meblowozie. Dodatkowo pracownicy w razie potrzeby rozkręcają meble; odkręcają lampy, żyrandole, karnisze; odłączają pralki i zmywarki. Następnie całe mienie jest znoszone i układane w meblowozie. Meble są dodatkowo zabezpieczone taśmami i gąbkami aby zapobiec przemieszczaniu się w meblowozie. Kolejno całość mienia jest transportowana w miejsce docelowe. Pod koniec kartony i meble wnoszone są do mieszkania bądź domu i rozmieszczone wewnątrz według instrukcji klienta. Pracownicy również w razie potrzeby skręcają meble; przykręcają lampy, żyrandole, karnisze.

  Przeprowadzka Warszawa – nasze atuty

  • Przenosimy dzieła sztuki, cenne antyki, instrumenty, przedmioty szklane i delikatne
  • Jesteśmy solidni, energiczni, punktualni i ostrożni
  • Chętnie podejmujemy się transportu rzeczy ciężkich
  • Demontujemy elementy stałego wyposażenia w taki sposób, by można je ponownie zamontować w nowym miejscu
  • Posiadamy sprzęt specjalistyczny przystosowany do bezpiecznego przewożenia Państwa mienia
  samochód firmy Margaret Rzetelne przeprowadzki